menu menu menu
langMenu
SKSlovenská republika (slovenčina)
CZČeská republika (čeština) ENOther countries (english)

Kariéra


Ponúkame Vám prácu, ktorá má zmysel a bude Vás baviť.
Budete sa podieľať na zaujímavých projektoch pre najvýznamnejšie firmy v SR.

Čo nás charakterizuje

Zajem
Schopnosti a záujem
Nezaujíma nás až tak veľmi, aké konkrétne produkty práve ovládate. Zaujíma nás viac, či ste šikovní, ochotní sa učiť nové veci, máte originálne nápady, doťahujete realizácie do konca a svoju prácu máte radi.
Prostredi
Priateľské prostredie
Chceme, aby ste sa u nás cítili dobre. Dáme na Váš názor. Ponúkame neformálne a priateľské prostredie bez zbytočnej byrokracie, jednanie na rovinu a vzájomnú dôveru. U nás záleží na schopnostiach jednotlivca a na jeho poctivosti a zodpovednosti v prístupe k práci, za ktorej kvalitné vykonanie je potom aj kvalitne odmenený. Vieme, že zamestnanci sú najväčšia hodnota našej firmy a preto stojíme o dlhodobé a pre obe strany perspektívne partnerstvo.
Flexibilita
Sme flexibilní
Máte doma deti, o ktoré sa staráte, ešte študujete alebo niečo iné limituje Vašu pracovnú dobu? Nám ide o Vaše schopnosti a tomu zodpovedajúce výsledky, to ostatné je možné prispôsobiť.

Aktuálne hľadáme

Programátorov alebo programátorky.

Takže pokiaľ
  • máte analytické myslenie, viete zovšeobecňovať, abstrahovať, algoritmizovať
  • programovanie Vás baví a chcete sa ním dlhodobo zaoberať
  • viete programovať. Keď sa s programovaním začína od „nuly“, trvá to roky, kým sa z Vás programátor alebo programátorka stane. A toľko času my bohužiaľ nemáme. Takže hoci sú pre nás prednejšie schopnosti ako znalosť konkrétnej technológie, skúsenosti s programovaním už mať musíte. Výhodou bude MS SQL Server, HTML, CSS, java script, ASP, c#.NET
Ako programátor u nás budete programovať nové funkcionality do nášho systému iTutor používaného u stoviek zákazníkov a realizovať pre týchto zákazníkov úpravy systému, implementácie s inými systémami a súvisiace webové aplikácie.
Ozvite sa nám
Nahoru